З 2019 року наша місія полягає в тому, щоб поширювати красу, піклуючись про довкілля!


Відданість екологічним методам спонукає нас пропонувати екологічні продукти,а зацікавленість наших клієнтів в отриманні нових флористичних знань,переваг,екологічності та довговічності - надихнула нас на створення программи для першого курсу із сухоцвітної флористики в Украіні.


Ми багато і плідно працюємо,постійно вдосконалюваємося ,генеруємо круті ідеі, відкриті для нових знань,технік, йдемо в ногу із сучасністю,та хочемо надаватиці знання,ділитися , надихати і Вас. Але найголовніше - ми фанати нашоі справи! Ми обожнюємо сухоцвіти та все що з ними пов’язано!

Світ флористики та декорування не стоіть на місці. Щосезону зявляється щось неймовірне,гарне,цікаве, а головне - довговічне.
Бувало таке, листаючи надихаючі картинки та фото в інтернеті ,в голові поставало питання "а як це можна зробити»?саме це і стало основою нашого курсу : надати відповіді ,навчити,поділиись,розказати цікаві кейси із закулісся світу сухоцвітноі флористики…
Адже ми завжди на одній хвилі із трендами букетів, декоруванню,оформленню,весільній тематиці та просто довговічною квітковою красою.

Наші переваги в тому , що :

⁃ ми екологічні;
⁃ Ми стильні;
⁃ Ми не про сезонність,а про довговічність;
⁃ Ми не маємо проблем із «зів‘ялою квіткою до дедлайнів»;
⁃ Ми працюємо тільки з якісними квітами та сухоцвітами;
⁃ Ми вчимо майстерності і особистісності.

Вирушайте в подорож краси разом із нами,тим паче нам є чим заохотити та здивувати Вас!
Сухоцвітна флористика - це інший світ, світ затишку,творчості,майстерності,світ де в кожній новій флористичній роботі Ви пізнаєте себе .

Квіти - це радість, а сухоцвіти - то кохання!
Приєднуйтесь до нашого курсу !


Із любов’ю команда DecorFlowerBar !